imkanlar
09
Haz 2018
Bitirme Çalışması Sınavı Hakkında

BİTİRME ÇALIŞMASI 

SINAV DUYURUSU

 

1. Değerli öğrencilerimizin sınav öncesi fotoğraflı mezuniyet fişleri ve anket formlarını doldurarak Bölüm Başkanlığı’na sınav öncesi teslim etmiş olmaları gerekir.

 

2. Öğrencilerimiz sınav günü saat 09:00’da Bölüm Toplantı Salonu’na gelerek sunumlarını Arş.Gör.Melis Toker Derdiyok ve Arş.Gör.Özge Akyıldız ve Arş.Gör.Cemalettin Erdoğan, Arş.Gör.Anıl Soylu kanalı ile bilgisayara yükleyecektir. Sınav saat 09.30’da başlayacaktır. Sınav programı görevli Araştırma Görevlisi arkadaşlarımızdan öğrenilecektir.

 

3. Öğrencinin anlatım süresi 10 dakikadır. En çok 20 saydam olabilir. Sunumlarınızı sınav öncesi danışmanınıza göstermenizi öneririz. Öğrencilerimizin bu süreyi iyi kullanmaları, coğrafik ve klasik bilgiler yerine kendi katkısını ve sonuçlarını açıklamaları istenmektedir.

 

4. Öğrencilerimiz bitirme çalışmasının üç kopyasını sınav sonrası toplayıp istenilen düzeltmeleri dikkatle yaparak danışmanına ve jüri üyelerine göstererek onaylarını alacak ve en son Bölüm Başkanına son kontrol için bırakacaklardır. Bu işlem 2 gün sürebilir. Lütfen programınızı buna göre yapınız.

 

Bu işlemler tamamlanmadan öğrencilerin sınav notu Dekanlığa bildirilmeyecektir.

 

Başarılar.

 

Prof.Dr.Hanifi Çopur

Bölüm Başkanı

Bitirme Çalısması Teslim Süreci
Bitirme Tezi Yazım Klavuzu
Özet (Abstract)
YER2019 Bildiri Yazım Kuralları
YER2019 Bildiri Şablonu