imkanlar
09
Oca 2019
Bitirme Çalışması Sınav Duyurusu

D U Y U R U

Bölümümüz öğretim elemanları yönetiminde Bitirme Çalışması sınavına girmesi uygun görülen öğrencilerin “Bitirme Çalışması Sınavı” 15 Ocak 2019 Salı günü Saat 10.00’dan itibaren Maden Mühendisliği Bölümü Toplantı Salonunda  yapılacaktır.

Saygılarımla, 

Prof.Dr.Hanifi Çopur 

Bölüm Başkanı


Not: 
Öğrencimizin yanında getireceği 1 adet fotoğraf ile birlikte

Bölüm Sekreterliğinden alacağı Mezuniyet Fişini ve Anketi 

doldurarak teslim etmesi gerekmektedir.

  

SINAV DUYURUSU

1. Değerli öğrencilerimizin sınav öncesi fotoğraflı mezuniyet fişleri ve anket formlarını doldurarak Bölüm Başkanlığı’na sınav öncesi teslim etmiş olmaları gerekir. 

2. Öğrencilerimiz sınav günü saat 09:30’da Bölüm Toplantı Salonu’na gelerek sunumlarını Arş.Gör.Olgun Esen ve Arş.Gör.Cemalettin Erdoğan yardımıyla bilgisayara yükleyecektir. Sınav saat 10.00’da başlayacaktır. Sınav programı görevli Araştırma Görevlisi arkadaşlarımızdan öğrenilecektir. 

3. Öğrencinin anlatım süresi 10 dakikadır. En çok 20 saydam olabilir. Sunumlarınızı sınav öncesi danışmanınıza göstermenizi öneririz. Öğrencilerimizin bu süreyi iyi kullanmaları, coğrafik ve klasik bilgiler yerine kendi katkısını ve sonuçlarını açıklamaları istenmektedir. 

4. Öğrencilerimiz Bitirme çalışmasının iki kopyasını sınav sonrası toplayıp istenilen düzeltmeleri dikkatle yaparak danışmanına ve jüri üyelerine göstererek onaylarını alacak ve en son Bölüm Başkanına son kontrol için bırakacaklardır. Bu işlem 2 gün sürebilir. Lütfen programınızı buna göre yapınız.

Bu işlemler tamamlanmadan öğrencilerin sınav notu Dekanlığa bildirilmeyecektir.

 

Başarılar.

Prof.Dr.Hanifi Çopur

Bölüm Başkanı